Regeneracja po treningu

JAK SIĘ ZREGENEROWAĆ PO INTENSYWNYM TRENINGU

Napięte, zmęczone mięśnie i "3-dniowe bóle" Brzmi znajomo?

Odpoczynek i regeneracja są tak samo ważne, jeśli nie ważniejsze, niż sam trening. Celem schładzania jest rozluźnienie mięśni i normalizacja tętna. Musimy dać naszemu ciału wystarczająco dużo czasu na regenerację i pozwolić mięśniom zregenerować się pomiędzy treningami.

Czy wiesz, że ciągły trening z ograniczonymi okresami schładzania i minimalną regeneracją może osłabić nawet najsilniejszych sportowców?

Dzięki ElekjackGun możesz poprawić czas regeneracji, rozluźnić napięte i zmęczone mięśnie oraz zwiększyć wydajność podczas kolejnego treningu.

Wykonaj poniższe kroki odzyskiwania:

Krok 1) Wybierz preferowaną przystawkę i włóż ją do urządzenia. Skorzystaj z instrukcji obsługi pistoletu ElekjackGun, aby dowiedzieć się, jaką przystawkę wybrać.

Krok 2) Wybierz żądane ustawienie prędkości za pomocą wyświetlacza LED znajdującego się w górnej części urządzenia.

Krok 3) Delikatnie prowadź urządzenie po wszystkich głównych grupach mięśniowych ciała ruchem głaszczącym przez około 5-10 minut.

Krok 4) Stopniowo zwiększaj nacisk na te części ciała, w których czujesz, że mięśnie są szczególnie napięte lub obolałe. Kontynuuj przesuwanie urządzenia po grupach mięśniowych aż do ustąpienia napięcia i bólu.

Poprawia to krążenie i przepływ krwi do dotkniętych obszarów z niemal natychmiastową ulgą w bólu, przyspieszając regenerację i przygotowując Twoje ciało do następnego treningu!

Du hast eine Frage? kontaktiere uns!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.

Du bist Profi?

Melde dich an und werde ein ELEKJACK® Athlet!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.