O nas

O ELEKJACKU

Elekjack to kompleksowe doświadczenie zakupowe. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom szerokiej gamy produktów do masażu, wellness i fitness z doskonałą obsługą klienta oraz korzyściami płynącymi z łatwych i bezpiecznych zakupów online.

ŁATWA NAWIGACJA I INTUICYJNA OBSŁUGA

Nasz sklep internetowy jest przejrzyście zaprojektowany i łatwy w obsłudze. Przy pierwszej wizycie na stronie głównej lub przy poszukiwaniu konkretnego produktu: nasi klienci są wygodnie prowadzeni przez sklep, aby szybko i łatwo dokonać zakupu.

NIESKOMPLIKOWANE I BEZPIECZNE ZAKUPY

Gdy wybrane produkty znajdą się w koszyku, nasi klienci mogą wybrać jedną z różnych bezpiecznych opcji płatności. Płatności można dokonać po prostu za pomocą faktury, przedpłaty lub karty kredytowej. Po pomyślnym złożeniu zamówienia, nasi klienci są szczegółowo informowani o aktualnym statusie ich zamówienia. SO każdy klient otrzymuje numer przesyłki, za pomocą którego może śledzić wysyłkę swojej paczki prosto pod własne drzwi.

SZYBKA WYSYŁKA

Nasi klienci nazywają to "błyskawiczną wysyłką" - ponieważ zazwyczaj wysyłamy zamówienia tego samego dnia.

KOMPLEKSOWA I INDYWIDUALNA OBSŁUGA

Nasi klienci mogą zadzwonić na naszą bezpłatną infolinię, aby uzyskać informacje o naszych produktach i usługach oraz skierować swoje pytania do naszego działu obsługi klienta. Dzięki temu nasi klienci otrzymują kompleksową ofertę usług - osobistą, kompetentną i bez długich kolejek.

Du hast eine Frage? kontaktiere uns!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.

Du bist Profi?

Melde dich an und werde ein ELEKJACK® Athlet!

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.