Jakie są zalety pistoletu Elekjackgun?

Co to jest Elekjackgun i terapia masażem perkusyjnym i jak to działa?

Pistolet do masażu Elekjack to masażer o dużej mocy, który wykorzystuje terapię masażu perkusyjnego do dostarczania powtarzających się uderzeń o wysokiej częstotliwości, które wnikają głęboko we włókna mięśniowe i otaczające tkanki, stymulując przepływ krwi i tlenu do docelowego obszaru, łagodząc napięcie mięśni, naprężenie i ból niemal natychmiast.

Jakie są główne zalety pistoletu do masażu Elekjack?

Podczas używania pistoletu do masażu Elekjack, powtarzające się, mocne uderzenia pomagają również rozbić istniejącą tkankę bliznowatą, uporczywe stany zapalne lub obrzęki mięśni.

Ponadto płyny pozakomórkowe, takie jak krew żylna i limfa, są wypłukiwane z tkanki mięśniowej do krążenia systemowego.

Ten drenaż toksycznego płynu pozwala włóknom mięśniowym na szybszą regenerację i zmniejsza związany z tym obrzęk, napięcie i ból.

Ten sam efekt uzyskuje się poprzez masaż tkanek głębokich, który jest bardzo powszechną i naukowo dobrze zbadaną praktyką.

Zaletą korzystania z pistoletu do masażu Elekjack jest to, że w ciągu 5 minut daje takie same rezultaty, jak profesjonalny masażysta w ciągu 20 minut, zapewniając natychmiastową ulgę dla napiętych i zmęczonych mięśni bez kosztów i niedogodności.

Stymuluje przepływ krwi i tlenu.

Aktywacja mięśni za pomocą masażu uderzeniowego poprawia przepływ krwi i dostarczanie tlenu do dotkniętego obszaru. Ten zwiększony dopływ tlenu i składników odżywczych do mięśni wspomaga również usuwanie kwasu mlekowego i innych produktów odpadowych, co skutkuje szybszą regeneracją i zmniejszonym ryzykiem kontuzji.

Usuwanie kwasu mlekowego poprzez masaż uderzeniowy może również zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia bolesności mięśni o opóźnionym początku (DOMS).

Ostatnie badania wykazały, że terapia perkusyjna była tak samo skuteczna w zapobieganiu DOMS jak tradycyjny masaż.

Jak używać pistoletu Elekjackgun.

1. do regeneracji mięśni i masażu, wystarczy dołączyć żądaną końcówkę masującą do pistoletu do masażu Elekjack, podłączając go do urządzenia.

2. Włącz pistolet ElekjackGun naciskając przycisk zasilania znajdujący się na spodzie urządzenia. 3.

3. Wystarczy przesunąć urządzenie na grupę mięśni, która ma być poddana zabiegowi i wyregulować intensywność masażu za pomocą tego samego przycisku na wyświetlaczu LED urządzenia. Podążaj za wskaźnikami świetlnymi, aby wybrać jeden z 30 różnych poziomów prędkości.

Jeśli mają Państwo pytania lub chcą uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty urządzeń, prosimy o kontakt z naszym zespołem sprzedaży pod adresem support@elekjack.pl

Napisane przez: Erencan Pektas


You may also like

Pokaż wszystko
Example blog post
Example blog post
Example blog post