Nasza technologia

Nie wszystkie masażery udarowe mają takie same specyfikacje techniczne, cechy użytkowe lub technologie. Chociaż wszystkie one opierają się na tych samych zasadach projektowania, o których możesz przeczytać więcej tutaj. Istnieje sześć kluczowych cech, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego masażera perkusyjnego dla siebie.

Podczas procesu projektowania pistoletu do masażu Elekjack, zostały one dokładnie zbadane, aby zapewnić najlepsze wrażenia użytkownika przy jednoczesnym zapewnieniu najkorzystniejszych wymagań technicznych i optimum w terapii głębokiego masażu perkusyjnego tkanek.

Tutaj przyjrzymy się bliżej naszej technologii, abyś mógł podjąć bardziej świadomą decyzję.

ULTRA CICHA TECHNOLOGIA SILNIKA BEZSZCZOTKOWEGO

Jedną z najbardziej dyskutowanych cech niektórych wcześniejszych masażerów perkusyjnych, które pojawiły się na rynku, jest wytwarzany przez nie uciążliwy hałas - niektóre urządzenia, zaprojektowane głównie do użytku w siłowniach, są głośne i przyciągają wiele niepożądanej uwagi.

Pistolet do masażu Elekjack wykorzystuje naszą wiodącą w branży technologię silnika bezszczotkowego, która zapewnia wysoce skuteczny, ale dyskretny masaż tkanek głębokich. Dzięki tej technologii redukcji hałasu, ogólny hałas przy najwyższym ustawieniu jest cichszy niż w przypadku szczoteczki elektrycznej.

Technologia redukcji hałasu oznacza również, że możesz używać pistoletu do masażu Elekjack w zaciszu własnego domu, nawet podczas oglądania ulubionego serialu Netflix.

DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ BATERII

Jeśli poważnie podchodzisz do swoich celów fitness, bez wątpienia będziesz ćwiczyć regularnie i kilka razy w tygodniu. Aby masażer Percussion nadążał za potrzebami związanymi z powrotem do zdrowia, kluczowa jest długa żywotność baterii.

Dzięki wysokiej jakości akumulatorowi litowo-jonowemu, pistolet do masażu Elekjack może być używany do 12 godzin, a jego ładowanie trwa tylko godzinę, dzięki czemu możesz cieszyć się korzyściami płynącymi z masażu tkanek głębokich zawsze i wszędzie. Dostępny jest również wskaźnik poziomu naładowania baterii LED, więc gdy poziom naładowania będzie niski, będziesz wiedział dokładnie, kiedy naładować urządzenie, i nie będziesz zaskoczony, gdy będziesz potrzebował tak ważnego odpoczynku w podróży.

STALLKRAFT

Podczas przeglądu niektórych alternatywnych masażerów udarowych dostępnych na rynku, stało się jasne, że siła tych urządzeń zazwyczaj dzieli się na dwie kategorie: "tak głęboko, że to zbyt bolesne" lub "prawie nic nie czuję".

Mając to na uwadze, postanowiliśmy znaleźć optymalną głębokość masażu i siłę nacisku, aby zagwarantować, że pistolet do masażu Elekjack zapewni najlepszą wydajność i rezultaty.

Nasz silnik przemysłowy jest naukowo skalibrowany do wytwarzania siły nacisku do 32 Kg i amplitudy do 16 mm. Takie połączenie ciśnienia i głębokości zapewnia optymalne rozwiązanie dla masażu tkanek głębokich.

Rezultatem jest wysoce skuteczny masaż tkanek głębokich dla wszystkich typów ciała, od sportowców crossfit i kulturystów po biegaczy i rowerzystów.

LEKKOŚĆ

Podczas terapii masażem perkusyjnym, w niektórych przypadkach podczas masowania trudno dostępnych miejsc w okolicach pleców i łopatek, używanie ciężkiego pistoletu do masażu może stać się niewygodne i niemalże stanowić trening sam w sobie.

Dzięki ultralekkiej, ergonomicznej konstrukcji MuscleGun Carbon jest najlżejszym profesjonalnym masażerem udarowym na rynku, waży zaledwie 0,98 kg, dzięki czemu jego użytkowanie nie będzie męczące i wyczerpujące.

Ta kompaktowa konstrukcja naturalnie wpływa na poręczność, co oznacza, że możesz zabrać swoje urządzenie MuscleGun ze sobą gdziekolwiek jesteś.


You may also like

Pokaż wszystko
Example blog post
Example blog post
Example blog post